Dekoracija mize

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

tema odprta - 6. jan 2009 13:09 | ogledi: 9.983 | odgovori: 67

V kratkem nameravam svojega dragega presenetiti s kosilom in seveda bi rada tudi mizo lepo dekorirala oz. okrasila, ker pa naj bi kosilo pomenilo neke vrste druženje namesto silvesterske noči

bi rada, da je vse skupaj v tem praznično - zaljubljenem stilu

Približno vem kaj bom pripravila, ne vem pa kako dekorirati mizo,da ne bo vsega preveč pa še glede svečk me muči, ker bo dan in rolet v stanovanju nimam

Lepo prosim za kakršnekoli napotke, ker je to moje prvo kosilo bilokdaj pripravljeno zanj in ne bi rada, da izpade preveč nerodno

Torej, dobrodošli so predlogi kaj pripraviti in kako to postreči, kako dekorirati mizo in krožnike,

kaj ne sme manjkati, morda kakšni linki oz. povezave do kakšnih slik, ker jaz ne najdem ravno veliko.

Vsekakor je pomoč dobrodošla in se vam vnaprej zahvaljujem za pripravljenost pomagati,

jaz pa se obvezujem, da bom o rezultatu poročala (hecam se )

mamica03

Temo je spremenil(a) mamica03 dne 06. jan 2009 13:11:17

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

6. jan 2009 13:15

Poglej na zasebno pošto. Kozmeja Sporočilo je spremenil(a) Kozmeja dne 06. jan 2009 13:15:39

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

6. jan 2009 13:28

Najlažje prideš so slik na spletu, da v iskalniku (npr. Googlu) klikneš na zavihek za iskanje slik. V iskalnik odtipkaš ključne besede in brskalnik ti najde veliko slik za črpanje idej ... veverica

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. jan 2009 14:45

Midva sva sprva živela v eni stari bajti, kjer je bilo nemogoče naredti čudeže sredi dneva (svečke so torej odpadle). Pa se je vseeno dalo pričarati marsikaj z lepim prtom, šopkom rož in primernimi prtički. Pa še krožnike sem imela lepe...

Ravno danes sem videla, da bodo imeli od četrtka oz od ponedeljka v Lidlu že šopke tulipanov, in to krasne.

Mnogo idej za dekoracijo je tudi vsak leto v reviji Lisa, če nujno rabiš in res nimaš nobenih idej, mi piši na zs in ti pošljem lansko valentinovo na dom.

Pa srečno!

tulka

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

6. jan 2009 14:53

Zame je najlepše tisto, kar je najbolj preprosto. Bel prt, beli krožniki, lepo naloženi eden vrh drugega, pač skladno z jedmi, pravilno položen pribor, lepi kozarci za vino in vodo, preprosti beli prtički iz blaga (ali v kakšni drugi nekričeči barvi) na sredi pa, zdaj, ko je božično novoletna evforija mimo, v lepi stekleni vazi šopek tulipanov ali nežnih vrtnic. In to je to. Za ozadje nežna glasba, lahko pa tudi sredi belega dneva kakšna svečka. In ne pretežka hrana, pa vsaj dva hoda naj bosta. fresh Sporočilo je spremenil(a) fresh dne 06. jan 2009 14:54:04

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. jan 2009 14:59

Olalala, eno tiho vznemirjenje veje iz vprašanja... Poglej, verjetno zadnje lanske številke tistih revij za notranjo opremo (Ambient, Brava Casa, Votre Maison......) še kje prodajajo - vsaj jaz sem jih videla na policah v hipermarketih. Malo kupi tiste izvode in boš našla kak namig, kako zadevo dekorirati. Poleg tega imaš tudi trgovine, kjer prodajajo servise in pogrinjke in tam tudi kakšno zadevo dekorirajo (čeprav jih včasih zanese in ne znajo nehati in je too much information). Sama bom to pot preskočila konkretne nasvete: niti ne vem, kaj boš skuhala, niti ne vem, kakšne barve imaš v stanovanju, niti ne vem, kakšna estetika ti sede....(nekako niso vsi minimalisti....) Od konkretnega bi ti svetovala predvsem to, da poleg dekoriranja mize dekoriraj tudi sebe. In ja, linžerija je dekletova najboljša prijateljica. Ne rabiš svečk, če imaš dobro linžerijo. Se pa spominjam, da je bila tule pred časom ena diskusija, ki se je začela z vprašanjem, kako pripravimo mizo za obed. Od tistih, ki smo v diskusiji sodelovali, smo bile tiste, ki v običajnih razmerah vedno pripravimo pogrinjke in ne dajemo krožnikov in pribora kar tako na mizo,skratka, ki vse dni kosimo na pogrinjku in ne samo "ob nedeljah", - da smo takšne v manjšini. Še več, vsula se je masa postov "da ga ni čez komot in js nč ne kompliciram"..... No, meni se zdi, da iz spoštovanja do tistega ki je in iz spoštovanja do rituala obeda velja vsak dan znova pogrinjati mizo (in mi ni to nobena ovira, kvečjemu užitek). In ti svetujem, da v tem letu tudi sama začneš urejati mizo tako, kot da je vsak dan slavnostno kosilo, pa tudi, če boš kdaj samo ti pri mizi. Učinki bodo trojni: človek boljše skuha/je, če se hkrati potrudi tudi pri pogrinjku, človek ima boljši občutek o sebi, če je pri lepo opremljeni mizi (ker nered na mizi se pa ravno ne razlikuje bistveno od korit, a ne?) in človek se navadi lepo okraševati mizo in potem ob kakšnih praznikih s tem nima več dodatnih problemov. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 06. jan 2009 15:00:20

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

6. jan 2009 20:28

Ja Vendelina jr.,prav imaš, vsaka hrana je bolj užitna pri lepo pripravljeni mizi. Tako tudi jaz prakticiram, čeprav zadnja leta, odkar sta otroka v svojem gospodinjstvu, kuham samo za naju z možem. Prav vsak dan si pripraviva lep pogrinjek, kozarci so lepo na podstavku, pribor položen, kot je treba, servieti prav tako (čeprav jih različno (glede oblike) zložim le ob večjem številu jedcev). Tako sva si za silvestrovo privoščila morske dobrote tudi na primernih, morskih, krožnikih. Na enih kapasante, na drugih škampe na žaru, na tretjih jastoga na buzaro...... Menjavala sva tudi kozarce, pač glede na vino, ki sva ga konzumirala. Čeprav mož včasih pravi, da ne bi bilo treba vsega tega, pa vidim, da mu kar ugaja in tudi bolj tekne, če je hrana lepo pripravljena. Jaz se bom vsekakor še naprej tako "trudila", pa čeprav samo za naju, ker je potem, ko imaš več jedcev na kosilu ali večerji, vsekakor lažje pripraviti še lepše oz. bolj prijetno vzdušje.

Ja, pa še tole: vedno pa je na mizi tudi nekaj od cvetja, posebno v mesecih, ko lahko kakšno rožico naberem na vrtu, pozimi pa mi tudi mož podari kakšno rožico "kar tako"!

LP

kača

Sporočilo je spremenil(a) kača dne 06. jan 2009 20:31:32

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

7. jan 2009 20:42

ne pozabi na kakšno dišečo svečko, dišeče palčke ali dišeče olje.... anitram1

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. jan 2009 21:36

Samo glej, da se vonjave ne bodo teple z vonjem po hrani, bo prehudo...

 

Vendy, dobro si napisala, vsak dan bi se morali potruditi!

tulka

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

7. jan 2009 22:13

Prav imate vse, ki zagovarjate lepo urejeno mizo pri vsakem obroku. Tudi jaz trdim, da si tega zaslužimo prav vsak dan (tudi me, kuharice, ker cenimo svoj trud). Pri nas mora v času kosila izginiti z mize vse, kar ni povezano z obedom: računalnik, telefoni, časopisi..., mizo se pogrne s prtom ali pogrinjki, pa tudi če postrežem samo s preprosto mineštro in hlebom kruha! Ne glede na to, da bi moja najstnica najraje še med kosilom telefonirala ali sin bral strip, vztrajam na tem, da se med obedom umirimo in spoštljivo posvetimo hrani. Zdaj se jima zdi to malo brez veze, ampak upam, da bo enkrat prišel čas, ko bosta tudi ona dva takolepo kot naša mamica03, svojega ljubega partnerja presenetili za lepo pripravljeno mizo. Mamica, potrudi se, da boš na ta dan spočita in lepa za svojega dragega, to bo zanj gotovo še najbolj pomembno. Mizo pripravi preprosto, a elegantno (naj ne bo preveč našarjena z dekoracijami, da bo prostor za vajini roki, ki se bosta stisnili). Na lepo zlikan prt potresi nekaj listov cvetov vrtnic, postavi krožnike in kozarce, morda še lep svečnik s svečko (nič zato, če bo svetlo, sveča pričara posebno razpoloženje tudi čez dan), za konec pa pripravi tortici v takem stilu: http://cupcakerecipe.net/uploaded_images/valentines-da" border=0> Pa lepo se imejta! mamaF - Mojca

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. jan 2009 8:02

Evo, mamica03, slika pove več kot 1000 besed. Na priloženi sliki lahko vidiš eno lepo urejeno mizo, sicer po minimalističnih standardih , nobene odvečne cunjice ali kaj takega ni gor. Slika je naredjena zjutraj, gospodinja še ni pospravila  od včerajšnje večerje. Za tako mizo se bo tvoj dragi ( verjetno, jaz bi se ) počutil čisto domače..

 

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti